Українська SoftServe виходить на ринки Латинської Америки

Українська найбільша IT-компанія SoftServe відкриває центри розробки в Мексиці, Колумбії та Чилі. Перший офіс вже з'явився в столиці мексиканського штату Халіско
SoftServe виходить на ринки Латинської Америки (фото: forbes.ua)

Як повідомляють дані прес-служби Львівської міської ради, SoftServe виходить на ринок Північної Америки. Для цього компанія відкриває центри розробки відразу в трьох країнах-Мексиці, Колумбії і Чилі.

Перший офіс вже запрацював у столиці мексиканського штату Халіско-Гвадалахарі. Наступні на черзі – центри в Колумбійських Боготі і Медельїні і чилійської столиці Сантьяго.

"Нам важливо не просто розширити географію і стати ближче до наших партнерів в Північній Америці, але також перенести на інший континент наш досвід і цінності. А це активна участь у розвитку локальної IT-індустрії, побудова IT-спільнот через підтримку освіти, розвиток працівників, впровадження кращих ініціатив соціальної відповідальності, екологічних практик і благодійних проектів", - говорить співзасновник і голова ради директорів компанії Ярослав Любінець.

SoftServe вже відкрила в Латинській Америці 50 вакансій, а до 2025 року планує найняти 3000 співробітників. Також цього року компанія приступить до співпраці з низкою технічних університетів в Гвадалахарі, Боготі, Медельїні і Сантьяго.

Читайте також: Фінтех-компанія Дубілета залучила $7,4 млн для виходу на ринки Азії та Африки

14.01.2022/12:29
17 січня, понеділок
16 січня, неділя
15 січня, субота
14 січня, п'ятниця