Хакери здійснили масштабну атаку на Сайти України

Невідомі кіберзлочинці в ніч з 13 на 14 січня здійснили масштабну атаку на сайти уряду України та окремих міністерств. Крім того, зазначено, що тимчасово недоступний сайт держпослуг "Дія"
Хакери атакували урядові сайти та "Дію" (фото: podrobnosti)

Прес-служба Міністерства освіти і науки України заявила, що у зв'язку з глобальною атакою в ніч з 13 на 14 січня 2022 офіційний сайт відомства тимчасово не працює. Також представники Міносвіти закликають українських громадян користуватися іншими веб-ресурсами, зокрема, офіційними сторінками міністерств у соцмережах.

Згідно з останніми даними, зараз тривають роботи з усунення несправності-до розслідування злочину вже приєдналася Українська кіберполіція.

За словами представників української влади, не працює сайт Кабміну, Міністерства закордонних справ, ДСНС, Міносвіти, Мінспорту, Міненерго, Мінагрополітики, Мінветеранів, Мінізахисту навколишнього середовища та Держказначейства.

Більш того, на стартовій сторінці українського дипломатичного відомства, російською та польською мовами можна побачити повідомлення про те, що особисті дані українців будуть в загальному доступі в мережі.

Читайте також: Україна планує підписати угоди про вільну торгівлю з 4 країнами

14.01.2022/11:17
17 січня, понеділок
16 січня, неділя
15 січня, субота
14 січня, п'ятниця