Суд заарештував 100% акцій заводу "Більшовик"

Слідчий суддя наклав арешт на 100% статутного капіталу "Першого Київського машинобудівного заводу" (колишній "Більшовик") з метою збереження речдоку
100% акцій заводу "Більшовик" заарештовано (фото: zn.ua)

За повідомленнями Державне бюро розслідувань (ДБР), розслідує кримінальне провадження щодо можливого зловживання посадових осіб Фонду держмайна (ФДМУ) при приватизації "Більшовика".

На даний час слідчі ДБР встановлюють всі обставини незаконного відчуження вказаного заводу з державної власності за заниженою вартістю, що завдало економічної шкоди державним інтересам.

Експертиза встановила, що звіт про оцінку майна, використаний для визначення вартості акцій заводу, не відповідає вимогам законодавства, що могло негативно вплинути на достовірність такої оцінки.

Тому слідчий суддя наклав арешт на 100% статутного капіталу заводу "Більшовик" з метою збереження зазначеного речового доказу.

Досудове розслідування триває. Кримінальне провадження розпочато з частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу. Санкція статті передбачає позбавлення волі строком до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком до 3 років.

Читайте також: Приватизація Більшовика": до бюджету надійшло 1,4 млрд грн

13.01.2022/12:01
17 січня, понеділок
16 січня, неділя
15 січня, субота
14 січня, п'ятниця