Президент Молдови підписала закон про виділення $75 млн для виплати боргу "Газпрому"

Президент Молдови Майя Санду прийняла закон, що передбачає виділення $75 млн для погашення поточної заборгованості перед "Газпромом"
Президент Молдови віддає борг "Газпрому" (фото: fishki)

Всі фінансові операції передбачається здійснити в п'ятницю, 26 листопада. Про це повідомила прес-секретар глави держави Соріна Штефірце, передає "Інтерфакс-Україна".

"Президент Майя Санду оприлюднила прийнятий парламентом у другому читанні закон про внесення поправок до закону про держбюджет на 2021 рік. Закон буде опублікований в "офіційному моніторі", що дасть можливість виконати узгоджені процедури для погашення боргу" – сказала прес-секретар.

Раніше в четвер парламент Молдови проголосував за внесення поправок до закону про державний бюджет, виділивши цілі 1,4 млрд леїв ($75 млн) для погашення поточної заборгованості "Газпрому" за отриманий газ у жовтні і аванс за листопад.

Міністр фінансів Молдови Дмитро Будянський пояснив необхідність такого термінового перерахування коштів тим, що "Молдова знаходиться під загрозою припинення поставок газу".

Нагадуємо, 22 листопада "Газпром" підтвердив припинення поставок газу в Молдову до кінця доби. Поточний платіж за газ від Молдови не надійшов.

22 листопада Україна надала Молдові 15 млн кубометрів газу з умовою повернення в якості екстреної допомоги

Читайте також: США продадуть 50 млн барелів нафти зі свого стратегічного резерву

26.11.2021/10:35
17 січня, понеділок
16 січня, неділя
15 січня, субота
14 січня, п'ятниця