Кабмін готує план приватизації ПриватБанку та Ощадбанку

Україна взяла на себе зобов'язання підготувати дорожню карту часткової або повної приватизації державних Ощадбанку та ПриватБанку
Ощадбанк та ПриватБанк повністю або частково приватизують (Фото: epravda.com.ua)

Про це йдеться у Меморандумі України з Міжнародним валютним фондом, що містить умови співпраці за новою програмою stand-by, що дозволить Україні отримати чергові транші кредиту на загальну суму 2,2 млрд доларів.

"Для подальшого зниження частки держави в банках ми забезпечимо розробку та ухвалення Приватбанком та Ощадбанком до кінця 2021 року в співпраці з Міністерством фінансів дорожньої карти, яка визначатиме кроки, необхідні для виведення кожного з цих банків на ринок для часткової або повної приватизації", - йдеться в меморандумі.

Також в Меморандумі зазначено, що вказана дорожня карта "просуватиме нашу мету залучення авторитетних міжнародних інвесторів; визначатиме законодавчі зміни, які можуть знадобитися для здійснення представлених варіантів роздержавлення".

Ці плани мають бути ухвалені Кабінетом міністрів України до кінця січня 2022 року.

Нагадаємо, 22 листопада Міжнародний валютний фонд завершив перший перегляд програми stand-by І погодив виділення Україні другого траншу. 24 листопада Україна отримала другий транш від МВФ за програмою stand-by у розмірі 500 млн СДР (еквівалент $ 699 млн).

Читайте також: Меморандум з МВФ: Що повинна зробити Україна для отримання наступних траншів

25.11.2021/15:58
17 січня, понеділок
16 січня, неділя
15 січня, субота
14 січня, п'ятниця