Кабмін схвалив Стратегію розвитку Ощадбанку

Кабмін схвалив Стратегію розвитку АТ" Державний ощадний банк України" на 2021-2024 роки. Проект Стратегії розроблений правлінням та затверджений Наглядовою радою Ощадбанку
Стратегія розвитку Ощадбанку схвалена (фото: slovoidilo)

Про це йдеться в повідомленні Міністерства фінансів.

"Схвалення Стратегії розвитку Ощадбанку забезпечить його належне функціонування, сприятиме ефективному управлінню, захисту прав вкладників, кредиторів і держави як акціонера. Одним із пріоритетів уряду є реформування державного банківського сектору, і Мінфін здійснює цілеспрямовані кроки для побудови надійної та конкурентоспроможної банківської системи", – зазначив заступник міністра фінансів з питань європейської інтеграції Юрій Драганчук.

Основні складові стратегії

Бізнес-модель: універсальний банк, зміцнює свої позиції в роздрібному кредитуванні і комісійних продуктах, зберігає провідні позиції в сегментах корпоративного бізнесу і мікро, малому і середньому бізнесі, зі зменшенням частки державних підприємств;

Операційна модель: розвинена лінійка цифрових продуктів, включаючи галузеві продукти, які будуть надаватися через цифрові канали та автоматизовані процеси;

Фінансова стійкість: операційна ефективність і постійний рівень прибутковості Ощадбанку.

У прийнятій стратегії зазначено, що Ощадбанк буде прагнути досягти прогнозного чистого прибутку — близько 4,2 млрд грн, прибутковості на капітал — близько 15% і співвідношення витрат до доходів — менше 65%.

Завдяки ефективному управлінню непрацюючими активами Ощадбанк врегулює рівень непрацюючих активів і послідовно скоротить їх частку до 10%.

Також стратегією визначено зменшення Ощадбанком рівня операційних витрат та перегляд капітальних витрат шляхом оптимізації мережі та централізації операцій.

Діджиталізація банку до 2024 року включає в себе завершення процесу цифровізації послуг для клієнтів і внутрішніх процесів, а також забезпечення конкурентної швидкості запуску нових продуктів.

Крім того, передбачається приєднання банку до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, що надалі забезпечить входження міжнародних фінансових організацій в капітал.

Читайте також: Ощадбанк закриває неактивні рахунки клієнтів

12.10.2021/14:14
29 листопада, понеділок
28 листопада, неділя
27 листопада, субота
26 листопада, п'ятниця