Мецгер звільнений. В.о. голови правління Укрексімбанку призначено Єрмакова

Наглядова рада Укрексімбанку звільнила Євгена Мецгера і призначила в. о. голови правління банку Сергія Єрмакова
Євген Мецгера звільнений з Укрексімбанку (фото: korrespondent)

"11 жовтня 2021 р., під час проведення позачергового засідання номінаційного комітету наглядової ради Укрексімбанку про можливі заходи (з урахуванням проведеної роботи Комісії з етики та стану службової перевірки) було отримано заяву від Мецгера Євгена Володимировича від 11 жовтня 2021 р. Про розірвання строкового трудового договору за власною ініціативою", повідомляє прес-служба банку у Facebook.

Таким чином, номінаційний комітет надав негайну рекомендацію наглядовій раді припинити повноваження Мецгера на підставі ч.1 ст. 39 Кодексу законів про працю України та відповідного пункту трудового контракту з ним.

Акцентується на тому, що "розірвання трудового договору відповідно до зазначеної підстави не передбачає виплати вихідної допомоги".

Водночас номінаційний комітет призначив Сергія Єрмакова виконуючим обов'язки голови правління банку з 12 жовтня 2021 р. на термін до вступу на посаду голови правління банку особи, яка має бути обрана за результатами конкурсу не пізніше 12 квітня 2022 р.

Нагадаємо, раніше Євген Мецгер написав заяву про звільнення з посади голови правління Укрексімбанку.

Цьому передував конфлікт зі знімальною групою програми "Схеми".

Читайте також: За січень-серпень державний Укрексімбанк отримав 1,648 млрд грн прибутку проти 1,882 млрд грн збитку за минулий період

12.10.2021/10:37
29 листопада, понеділок
28 листопада, неділя
27 листопада, субота
26 листопада, п'ятниця